Що таке система NO FROST

Холодильники системи NO FROST відрізняються від холодильників із звичайною системою охолоджування тим, що в морозильній камері вони не мають звичного випарника у вигляді металевої полички або пластини. Випарник (він як правило один), який в таких моделях правильніше називати повітроохолоджувачем, може бути розташований у верхній або нижній частині морозильної камери або за панеллю на задній стінці цієї камери, а холодильна камера взагалі не має свого випарника. Конструктивно повітроохолоджувач в більшості моделей зовні нагадує автомобільний радіатор. За ним встановлюється вентилятор, який нагнітає повітря з морозильної і холодильної камер.
При проходженні через випарник повітря охолоджується і за системою каналів прямує на охолоджувані продукти. При цьому, велика частина охолодженого повітря поступає в морозильну камеру, а менша - по додатковому каналу в холодильну. Виняток становлять холодильники FROST FREE, в холодильній камері яких встановлений випарник, що «плаче», і холодне повітря циркулює тільки в межах морозильної камери.

.

Всупереч назві системи NO FROST («без інею»), іній все-таки утворюється - просто він не видно, оскільки він утворюється на закритому від очей випарнику. Періодично, через 8-16 ч, цей іній оттаїваєтся нагрівальними елементами, розташованими на випарнику або під ним. Температура в морозильній камері регулюється шляхом відключення компресора досягши певної температури в морозильній камері або в повітряному каналі, по якому холодне повітря з морозильної камери поступає в холодильну.
Температура в холодильній камері регулюється або спеціальною заслінкою, встановленою в повітряному каналі холодильної камери (заслінка може мати ручне управління або управлятися термостатом), або шляхом включення-виключення додаткового вентилятора, що подає холодне повітря з морозильної камери в холодильну.

.

Джерело: garantremont.spb.ru


0 Відгуків на “Що таке система NO FROST”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук